שאלות ותשובות

מה אפשר לצפות מאימון ראשון ב-UFB?

אורך כל אימון הוא שישים דקות. במסגרתו נבצע אימון אירובי ואנאירובי על מסילת ריצה ונעבוד על חלקי הגוף השונים בעזרת משקולות ואביזרים. החלוקה בין העבודה על מסילת הריצה והעבודה הממוקדת על חלקי הגוף השונים תשתנה בכל פעם, גם בגלל צורות האימון המגוונות של המאמנים השונים, וגם בגלל הרצון להשאיר את הגוף "מופתע" וסתגלן לשינויים.


איך נרשמים?

נכנסים לאזור ההרשמה ובוחרים את מועד האימון הנוח לכם. אם האימון שבחרתם כבר מלא, תוכלו להירשם לרשימת ההמתנה – במידה ויתפנה מקום באותו האימון, ניידע אתכם במהירות באמצעות הדואר האלקטרוני שלכם או הטלפון.


ממתי אפשר להירשם לאימונים מראש?

בכל יום שישי בשעה 17:00 יפתח חלון הרישום לשבוע הקרוב. כך תוכלו להירשם לאיזה מספר אימונים שבהם תרצו לקחת חלק. אנו בעד הרשמה מוקדמת, מכיוון שהאימונים מתמלאים במהירות.


כמה זמן מראש אפשר לבטל אימון

כדי להימנע מקנס הורדת אימון, יש לבטל את האימון אליו נרשמתם עד השעה 17:00 בערב שלפני האימון. ניתן לבטל אימון על ידי כניסה לחשבון המשתמש שבאתר או להתקשר לקבלה בטלפון: 09-7727832


מה קורה אם לא הגעתי לאימון שהזמנתי מראש?

אם לא הגעתם לאימון אליו נרשמתם מראש, ירד לכם קרדיט האימון מהחבילה שלכם.


איך אדע אם הייתי ברשימת ההמתנה והתפנה מקום באימון?

ברגע שהתפנה מקום אנחנו נודיע לכם באמצעות מייל או טלפון. אנא זכרו שהמערכת משתמשת בקרדיט מחבילת האימונים שלכם כדי לשמור לכם מקום. לכן אם עשיתם תכניות אחרות אל תשכחו להוריד את עצמכם מרשימת ההמתנה. ניתן להוריד את עצמכם דרך האתר
או להתקשר לקבלה בטלפון: 09-7727832.


באיזו תדירות עלי להתאמן ב UFB- כדי לראות תוצאות?

ניתן לראות תוצאות גם בשגרה של אימון או שניים בשבוע, אולם, אנו ממליצים על שלושה אימונים בשבוע כשגרה שלמה. מכיוון שהאימונים קצרים וממוקדים, אתם יכולים להגיע למיצוי של מירב פוטנציאל הפעילות שלכם ותוצאות מקסימאליות משלוש שעות שבועיות בלבד.


האם יש תוקף לחבילות האימונים?

אין תוקף לחבילות.


האם אפשר לקנות שובר מתנה לחבר/ה?

כן! אפשר לקבל פרטים בקבלה בטלפון: 09-7727832 . ניתן לרכוש אימון בודד או חבילת אימונים כמו גם להעניק שובר זיכוי על סכום כסף.


האם אפשר להעביר קרדיט אימונים לחבר/ה?

לא. קרדיט האימונים הינו אישי ואינו ניתן להעברה.


האם עלי להיות בכושר טוב כדי להשתתף באימון UFB?

האימון בUFB- נבנה בצורה המתאימה לכל רמות הכושר. כל אחד מתאים את הקצב לפי יכולתו. המאמנים שלנו מתורגלים בלהתאים את האימון לכל יכולת. מה שלא תהיה רמת הכושר ההתחלתית שלכם – עם הזמן רק תשתפרו !


כמה קלוריות אשרוף באימון?

שריפת הקלוריות תלויה במשקלכם ובמאמץ שהוצאתם בזמן האימון. מחקרים מראים שבממוצע אימון של 60 דקות המשלב סיבולת לב-ריאה עם עבודת כוח ישרוף בין 650-1000 קלוריות.


שחזור ססמא

שחזור ססמא

הכניסו את הכתובת המייל איתה נרשמתם ותקבלו את פרטיכם למייל

תקנון האתר

כל הלקוחות והמבקרים באתר www.ufb.co.il ("האתר") כפופים לתנאי השימוש של "אורבן פיט בייס" ולהגבלות כפי שיפורטו בהמשך. התנאים וההגבלות של אורבן פיט בייס פותחו על מנת להבטיח כי לקוחותינו המשתמשים באתר, המתקנים ושרותי העסק שלנו עושים זאת תוך ידיעה התייחסות ראויה לזכויותיהם וזכויות משתמשים אחרים, ובהתאם לנהלים הסטנדרטיים, לחוקים, תקנות ודרישות של "אורבן פיט בייס".

על ידי כניסה, גלישה ו / או שימוש באתר, הנך מאשר כי קראת, הבנת, וכי הנך מסכים/מה להיות מחויב לתנאי שימוש אלה ולהקפיד על  החוקים והתקנות הרלוונטיים.

 

הזמנת אימון וחיוב

על מנת לבצע הזמנה, עליך קודם לרכוש חבילת אימונים (כרטיסייה). בכדי לרכוש חבילה באפשרותך להירשם כאן ולקבל שם משתמש וסיסמה ואז לרכוש חבילה או, אם כבר יש ברשותך שם משתמש וסיסמא לחץ כאן .

 

אורבן פיט בייס שומרת על הזכות לעדכן ולשנות את המחירים ואת שעות פעילות האימונים.

הזמנת אימון תתבצע עד שבוע מראש (בכל יום שישי בצהריים תיפתח ההרשמה לשבוע הקרוב) אך לא יאוחר משעתיים לפני תחילת אימון. ביטול של אימון יתאפשר עד השעה 17:00 בערב שלפני האימון. התשלום הינו באמצעות ויזה, מאסטרקארד, ישראכארט, אמריקן אקספרס, מזומן והמחאות בלבד.

 

יש להסדיר את התשלום לפני האימון. אי עמידה בתשלומים מקנה לאורבן פיט בייס את הזכות לבטל את חבילת האימונים  ולמנוע כניסה למתחם. בנוסף, תהה אורבן פיט בייס זכאית לתבוע  הוצאות גביה ועו"ד עתידיים בשל אי תשלום.

 

מידע אישי והתקשרות

 

אנו דואגים לביטחון המידע  האלקטרוני המשודר על ידי שימוש בתכנה מאובטחת Secure Sockets Layer (SSL) ובהתאם להוראות והסמכת מועצת PCI ובתקן העולמי לאבטחת מערכות סליקה הגבוה בארץ PCIDSS. במערכת לא נשמרים כלל מספרי כרטיסי אשראי. הנתון היחידי שנשמר הם ארבע הספרות האחרונות של הכרטיס וזה לצורך דוחות בלבד.

השימוש באתר זה וכל פעילות בחשבונך הינו באחריותך הבלעדית בלבד. אנא שמור את שם המשתמש והסיסמא שלך במקום בטוח.

אם טרם מלאו לך 18 באפשרותך להירשם לאתר באישור הורה או אַפּוֹטְרוֹפּוֹס. אורבן פיט בייס לא מקבלת הרשמה של קטינים –  נא לא להרשם לאתר אם טרם מלאו לכם 18.

הרשמת קטין תתבצע אישית עם הורה מלווה בסטודיו בלבד ולא דרך האתר.

אימון באורבן פיט בייס יתאפשר רק מגיל 16 ומעלה. במידה וירשם קטין לאתר, אורבן פיט בייס רשאית למחוק ולבטל את ההרשמה לאלתר!

 

אורבן פיט בייס שומרת לעצמה את הזכות לסרב שירות, לסגור חשבונות, להסיר או לערוך תוכן ו/או לבטל אימונים על פי שיקול דעתה הבלעדי. כאשר אתם מבקרים באתר אורבן פיט בייס או שולחים לנו דואר אלקטרוני, אתם מתקשרים אתנו אלקטרונית. אנו ניצור עמכם קשר באמצעות דואר אלקטרוני או על ידי פרסום הודעות באתר אינטרנט זה. הנך מסכים/מה בזאת לקבל הודעות שונות מאתנו באופן אלקטרוני. את/ה מאשר/ת שכל הסכמים, הודעות, גילויי המידע וכן מסרים אחרים שנשלח אליך בצורה אלקטרונית עומדות בכל דרישות החוק המחייבות שתקשורת מסוג זה תעשה בכתב. אנחנו יכולים לאחסן סוגים מסוימים של מידע בכל פעם שאת/ה יוצר עמנו קשר. כמו אתרים רבים, אנו משתמשים ב "עוגיות" (cookies)ובכך אוגרים מידע מסוים עם כניסתך לאתר.

 

מדיניות ביטולים

על מנת לבטל אימון עליך לבטל את האימון עד חמש בערב (17:00) ביום שלפני האימון. אימון שלא בוטל בזמן יגרע ממספר האימונים שלך.

ניתן לבטל אימון שהוזמן על ידי כניסה לאתר ולחיצה על ביטול או ישירות בקבלה בטלפון

09-7727832

 

כתַב וִתּוּר והתחייבות

עם הצטרפותך ו/או הרשמתך לאימוני "אורבן פיט בייס" ושימוש מתקנים בבית העסק, הרי את/ה מסכים בזאת כי יתכנו סיכונים מובנים מאופי פעילות העסק ושימוש במכשירים.

בנוסף לתשלום עבור חבילה ו/או אימון בודד את/ה מתחייב/ת (1) לשאת בנטל כל ההוצאות  שיכולו מפציעה ו/או התעוררות של פציעה ישנה ו/או נזק לרכוש אישי, (2)  מוותר/ת על , משחרר/ת ופוטר/ת את אורבן פיט בייס, מנהליו, מאמניו וכל עובדיו באשר הם מכל אחריות ותביעות עתידיות מפציעות או נזק כתוצאה מאימון ו/או שימוש במתקנים ו/או שהייה במקום העסק, (3) כי אין לך בעיות רפואיות אשר ימנעו ממך לעסוק בפעילות גופנית ו/או שימוש במתקני אורבן פיט בייס וכי את/ה נמצא/ת במצב בריאותי תקין באישור רופא.

אורבן פיט בייס ממליצה לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות או ממוגבלות פיזית כלשהיא שלא להתאמן. בנוסף, אם מאמן או נציג מצוות אורבן פיט בייס  יהיה בדעה כי ההשתתפות באימון תהווה לך סכנה, תדחה כניסתך לאימון / ו/או למתחם עד להפקת אישור רפואי המתייחס  ספציפית לחששות הצוות. כל ההוצאות  יהיו באחריותך הבלעדית.

 

לינקים, אתרים נוספים וצד שלישי

אורבן פיט בייס אינה מייצגת אתר אחר כלשהו אליו את/ה עשוי/ה להגיע דרך אתר זה. בעת גישה לאתר אינטרנט שאינו אורבן פיט בייס, גם אם הוא מכיל את הלוגו של אורבן פיט בייס, עליך לדעת כי הוא עצמאי וכי אין לאורבן פיט בייס שליטה על התוכן באתר זה. כמו כן, קישור לאתר אינטרנט שאינו אורבן פיט בייס לא באחריות אורבן פיט בייס. בנוסף, אורבן פיט בייס לא תומכת או מקבלת עליה אחריות כלשהי לתוכן או השימוש של אותו אתר כזה. עליך לנקוט באמצעי זהירות כדי להבטיח שכל מה שתבחר/י לשימושך נקי מוירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים או כלים אחרים בעלי אופי הרסני.

 

הלוגו של אורבן פיט בייס הינו סימן רשום ושמור בהתאם לסעיף 11 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. האתר ותוכן האתר שייכים לאורבן פיט בייס בלבד. אין להעתיק, לשכפל או להפיץ את תוכן האתר לצורך מסחרי.

 

ביטול עסקה

בהתאם לתקנות הגנת הצרכן, קיימת אפשרות לבטל את הכרטיסייה בתוך פרק זמן של 14 ימי עסקים. החזר כספי יינתן בהתאם וביחס למימוש הכרטיסייה בפועל עד לרגע הביטול.

התמורה תוחזר באותו אופן בו נעשה התשלום תוך שבעה ימי עסקים. על פי התקנות כל ביטול עסקה מאפשר לעוסק לגבות מהצרכן דמי ביטול.  

 

אורבן פיט בייס בע"מ ח.פ. 514674191

 

      

קבעת אימון ל:

יום ,
בשעהאימון עם

האם ברצונך לבטל את האימון הבא:

יום ,
בשעהשם המאמן:

הרשמה:

אנא מלאו את הפרטים הבאים כדי להרשם